Studium Przypadku

Przydkłady odkryć zmieniających życie. Odkryj swój już dziś.
Mamy wystarczająco dużo szczęścia, że do tej pory ukończono ponad 250,000 testów, a my słyszeliśmy o bardzo pozytywnych wynikach naszych klientów. Poniżej przedstawiamy wybór pozytywnych odkryć, w których życie zostało zmienione na lepsze.
Niektóre wypowiedzi zostały opuszczone do jasności i długości.

Przejrzyj opinie klientów.

Oto wybór doświadczeń naszego klienta.

Gosha

Problemy trawienne:

Sarah, 19

Mój lekarz proponował przeprowadzenie inwazyjna operacji, aby dowiedzieć się, dlaczego nie mogłam nabrać na wadze, lecz moja mama znalazła kwestionariusz Test Your Intolerance Online, który natychmiast wypełniliśmy. Wyniki otrzymaliśmy w ciągu 7 dni i dowiedzieliśmy się o wszystkim, co jadłam. Trzymaliśmy się diety, którą zaproponowali i, z pomocą ich wskazówek, nabrałam na wadze… wreszcie! Jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję.

marie-loweMarie

Firma zawsze chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Po latach takich problemów z trawieniem jak IBS, postanowiłem przeprowadzić testy nietolerancji pokarmowej. Stwierdzono u mnie brak tolerancji prosa i owsa, więc wszystkie te lata jedzenia chleba spichlerzowego musiały się zakończyć. Ponadto, miałem niedobór witaminy B, D i potasu, więc teraz zażywam suplementy. Nie mogę uwierzyć, jak dużą różnicę odczułem po usunięciu z diety tych ziaren. Zawsze zakładałem, że to była pszenica i mleko, ale widocznie nie. Gorąco polecam tę firmę – zdumiewającym jest, jak bardzo się starają, aby dać tak fantastyczne korzyści.

Bóle głowy i migreny:

Christopher, 36

Praca w biurze oznacza, że muszę patrzeć na ekrany pod nieprzyjaznym oświetleniem, przez co moja wada wzorku stale wzrastała i musiałem zwalczać bóle głowy. Nie chciałem brać leków, więc poszukałem wskazówek online i przeczytałem, że mogła to być kwestia alergii – użyłem więc kwestionariusza Test Your Intolerance. Z rezultatów wynikało, że muszę ograniczyć spożycie cukru, co na początku wyśmiałem, lecz, po spróbowaniu, muszę przyznać, że czuję się świetnie. Straciłem dużo na wadze (oczywiście) i nie mam już bólów głowy.

Vicki, 45

Nazywam się Wiktoria i byłam chora od zawsze. Najgorsze dla mnie były bóle głowy, które praktycznie nigdy się nie kończyły. Zaczęły się w szkole, dostaję ich też w pracy – kompletnie przestaję funkcjonować. Moja mama kupiła mi test na Gwiazdkę (tak, wiem, dziwne!), więc go wysłałam. Wykazał, że mam alergię na koty – które zawsze miałam! Spróbowałam trochę pożyć bez kota, a bóle głowy się skończyły – teraz przynajmniej wiem, w czym leży problem!

Zmęczenie i osłabienie:

Pauline, 25

Zdiagnozowano u mnie przemęczenie, przez co musiałem na jakiś czas przestać pracować – co, ponieważ zatrudniam sam siebie, oznaczało, że nie miałem jak zarabiać. Potrzebowałem szybkiego rozwiązania, więc poszukałem online i znalazłem Test Your Intolerance, do których wysłałem próbkę włosa każdego z mojej rodziny. Okazało się, że mam alergię na gluten, który przestałem spożywać – teraz czuję się o wiele lepiej. Dziękuję.

Alan, 65

Miałem dość tego, że potrzebowałem bardzo dużo snu, więc poszedłem do lekarza, który powiedział mi, że nie przyjmuję wystarczająco witamin. Chciałem dowiedzieć się, czego potrzebuję, więc wziąłem test i okazało się, że muszę jeść więcej owoców. Zmieniłem moją dietę i od razu poczułem się bardziej żywy. Dziękuję Ci, Test Your Tolerance, dzięki Tobie wszystkiego się dowiedziałem.

Ból jelit:

Amy, 37

Cześć, jestem Amy i znalazłam Test Your Intolerance przez Google, gdy szukałam rozwiązania na stan zapalny moich stawów. Dowiedziałam się, że może to być alergia, więc wysłałam próbkę włosa, a wyniki wykazały, że mam alergię na dużo różnych orzechów. Odkąd ich nie jem, jest o wiele lepiej. Żaden inny test nie był w ogóle dokładny.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.

ZAMÓW TERAZ