Studium Przypadku

Przydkłady odkryć zmieniających życie. Odkryj swój już dziś.
Czujemy ogromne szczęście, że do tej pory wykonaliśmy już ponad 250,000 testów a nasi klienci są usatysfakcjonowani I bardzo zadowoleni z wyników naszej pracy. Poniżej przedstawiamy wybór pozytywnych odkryć, w których życie zostało zmienione na lepsze.
Niektóre z wypowiedzi zostały pominięte dla jasności I długości przekazu.

Przejrzyj opinie klientów.

Oto wybór doświadczeń naszego klienta.

Gosha

Problemy trawienne:

Sarah, 19

Mój lekarz proponował przeprowadzenie inwazyjnej operacji, aby dowiedzieć się, dlaczego nie mogłam nabrać na wadze. Moja mama w pore znalazła formularz Test Your Intolerance Online, który natychmiast wypełniłyśmy. Wyniki otrzymałyśmy w ciągu 7 dni i dowiedziałyśmy się informacji o wszystkim, co jadłam. Trzymałyśmy się diety, którą zaproponowali i z pomocą ich wskazówek – nabrałam na wadze… wreszcie! Jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję.

marie-loweMarie

Firma zawsze chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Po latach takich problemów z trawieniem jak IBS, postanowiłam przeprowadzić testy nietolerancji pokarmowej. Stwierdzono u mnie brak tolerancji prosa i owsa, więc wszystkie te lata jedzenia chleba spichlerzowego musiały się zakończyć. Ponadto, miałam niedobór witaminy B, D i potasu, więc teraz zażywam suplementy. Nie mogę uwierzyć, jak dużą różnicę odczułam po usunięciu z diety tych ziaren. Zawsze zakładałam, że to była pszenica i mleko, ale widocznie nie. Gorąco polecam tę firmę – zdumiewającym jest, jak bardzo się starają, aby dać tak fantastyczne korzyści.

Bóle głowy i migreny:

Christopher, 36

Praca w biurze oznacza, że muszę patrzeć na ekran monitora pod nieprzyjaznym oświetleniem, przez co moja wada wzorku stale wzrastała i musiałem zwalczać bóle głowy. Nie chciałem brać leków, więc poszukałem wskazówek online i przeczytałem, że może to być kwestia alergii – skorzystałem więc z formularza Test Your Intolerance. Z badań wynikało, że muszę ograniczyć spożycie cukru, co na początku wyśmiałem, lecz, po spróbowaniu, muszę przyznać, że czuję się świetnie. Straciłem dużo na wadze (oczywiście) I najważniejsze – nie mam już bólów głowy.

Vicki, 45

Nazywam się Wiktoria i byłam chora od zawsze. Najgorsze dla mnie były bóle głowy, które praktycznie nigdy się nie kończyły. Zaczęły się w szkole, dostaję ich też w pracy – kompletnie przestaję funkcjonować. Moja mama kupiła mi test na Gwiazdkę (tak, wiem, dziwne!), skorzystałam I wysłałam formularz. Okazało się, że mam alergię na koty – które zawsze miałam! Spróbowałam trochę pożyć bez kota, a bóle głowy się skończyły – teraz przynajmniej wiem, w czym leży problem!

Zmęczenie i osłabienie:

Pauline, 25

Zdiagnozowano u mnie przemęczenie, przez co musiałam na jakiś czas przestać pracować – a ponieważ zatrudniam sama siebie, oznaczało to, że nie miałam jak zarabiać. Potrzebowałam szybkiego rozwiązania, więc poszukałam w internecie i znalazłem Test Your Intolerance, do których wysłałam próbkę włosów każdego z mojej rodziny. Okazało się, że mam alergię na gluten, który przestałam spożywać – teraz czuję się o wiele lepiej. Dziękuję.

Alan, 65

Miałem dość tego, że potrzebowałem bardzo dużo snu, więc poszedłem do lekarza, który powiedział mi, że nie przyjmuję wystarczająco witamin. Chciałem dowiedzieć się, czego brakuje mojemu organizmowi, wykonałem więc test i okazało się, że muszę jeść więcej owoców. Zmieniłem moją dietę i od razu poczułem się bardziej żywy. Dziękuję Ci, Test Your Tolerance, dzięki Tobie wszystkiego się dowiedziałem.

Bóle stawów:

Amy, 37

Cześć, jestem Amy i znalazłam Test Your Intolerance przez Google, gdy szukałam rozwiązania na stan zapalny moich stawów. Dowiedziałam się, że może to być alergia, więc wysłałam próbkę włosów, a wyniki wykazały, że mam alergię na wiele rodzaji orzechów. Odkąd ich nie jem, jest o wiele lepiej. Żaden inny test nie był aż tak dokładny.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.