O badaniu

Wszystko o naszych testach żywieniowych i nietolerancji.

Co mamy do zaoferowania? Wybór jest prosty.

Opracowaliśmy trzy z najbardziej wszechstronnych, nieinwazyjnych testów dostępnych na świecie. Korzystając z najnowszej technologii biologicznej, nasza bezpieczna i szybka procedura wykorzystuje próbkę włosów, którą testujemy, aby uzyskać dokładne wyniki.

Potrzebujemy tylko jednej próbki włosów. Korzystając z naszych rozległych systemów, wysyłamy Ci e-mailem wyniki w ciągu zaledwie 10 dni roboczych. Wyniki testów będą zawierać wszystkie elementy, które wykazały nietolerancję w wysokości 85% i więcej. Po wykonaniu tysięcy testów stwierdziliśmy, że nietolerancja na poziomie 85% jest punktem, w którym objawy zaczynają się rozwijać.

Nasz innowacyjny, jednostopniowy test pozwala nam przedstawić obszerny raport podzielony na pięć części:
  • Wprowadzenie do wyników – wyjaśnia dokładnie, co musisz zrobić I jak należy je rozumieć.
  • Elementy wyświetlane w wynikach.
  • Gdzie zostały znalezione czynniki (tj. Z jakiego drzewa bakterii pochodzi dany czynnik lub jaki produkt zawiera chemikalia).
  • Składniki odżywcze, których brakuje organizmowi, niedobory (opcjonalnie).
  • Wytyczne dotyczące sposobów redukcji lub wspomagania poszczególnych wyników.

Test nietolerancji

Poddajemy badaniom próbkę włosów na tle 600 różnych artykułów spożywczych i nieżywieniowymi, aby zobaczyć, co może powodować problemy.

Test zywieniowy

Tutaj “odwracamy” test, aby sprawdzić, czego brakuje z listy 80 składników odżywczych. Dodatkowo otrzymujesz bezpłatny przewodnik odżywiania.

Badanie toksyczności metali

Korzystając z dostarczonej próbki włosów, testujemy 24 różne metale, które można spożywać, lub które mogą występować w Twoim otoczeniu.

Testujemy włosy. To najbardziej dokladne.

W przeciwieństwie do testów krwi i moczu – na test włosów ostatni posiłek, stres lub inne czynniki, nie mają wpływu w kwestii wyniku. Włosy mogą przechowywać informacje przez dłuższy okres czasu. Bazując na tej wiedzy, wykorzystujemy ten fakt testując włosy w kierunku nietolreancji, aby na finale przekazać Ci najobszerniejszy obraz nietolerancji Twojego organizmu.

Włosy są doskonałym sposobem testowania nietolerancji z kilku powodów, a niektóre z nich obejmują:

  • Mniej inwazyjny – – wymagana jest tylko mala próbka włosów.
  • Zbadaj więcej przyczyn – Testy krwi mogą zwykle badać tylko niewielki zakres czynników, kiedy my możemy przetestować dla Ciebie aż 600 różnych czynników za pomocą zaledwie kilku splotów włosów.
  • Szybciej – Testy są przeprowadzane szybko i skutecznie, ponieważ testy włosów są procesem znacznie szybszym niż badania krwi.
  • Próbka nie ulega degradacji – Raz pobrana próbka krwi lub moczu, zaczyna ulegać degradacji. Włosy przechowują informacje na które nie mają wpływu zewnętrzne zanieczyszczenia.
  • Opłacalna inwestycja w siebie – Ze względu na wszystkie z tych powodów testy włosów są o wiele tańsze niż badania krwi, a to pozwala nam operować bardzo konkurencyjnymi cenami na korzyść naszych Klientów.

Liczna ludzi cierpiących na nietolerancję stale rośnie.

Dlaczego powinienem zacząć? ążźćół

Liczba ludzi cierpiących na nietolerancję stale rośnie. Raporty wskazują, że blisko połowa mieszkańców Wielkiej Brytanii cierpi na nietolerancję lub inne czynniki. Oprócz fizycznego dyskomfortu i złego samopoczucia, objawy mogą wpływać także na zdrowie psychiczne osoby i w wielu przypadkach uniemożliwiają im normalne życie. Uzyskanie dokładnej diagnozy przyczyny może być długą walką. Większość testów jest obecnie ograniczona do artykułów spożywczych, lecz częściej okazuję się że nietolerancja związana jest z chemikaliami stosowanymi do przetwarzania naszych codziennych potraw.

Częsty objaw nietolerancji

Częstymi objawami nietolerancji mogą być dyskomfort trawienny, taki jak uczucie wzdęcia, nadmiar gazu, a nawet biegunka, a także zmęczenie, bóle głowy i problemy skórne, takie jak np. egzema. Nasze jednoetapowe testy opierają się na szerokiej gamie około 600 pozycji, w tym artykułów spożywczych i nieżywnościowych. Określenie elementów, których nietoleruje osoba badana jest kluczowe. Następnie można podjąć kroki w celu zmiany diety lub unikać produktów, w których często występują określone substancje chemiczne. Wielu uważa, że mogą cierpieć na nietolerancję glutenu lub nietolerancję laktozy, ale badanie wykazuję, że to zupełnie inna substancja powoduje problemy.

Co badamy

Dokonujemy kompletnej diagnozy w kierunku nietolerancji przy użyciu zaledwie kilku pasm włosów. Ta bezpieczna i nieinwazyjna metoda umożliwia również zbadanie niedoborów żywieniowych.

Próbkowanie włosów jest obecnie stosowane w wielu przypadkach przy testowaniu obecności narkotyków i alkoholu. Ze względu na zdolność przechowywania informacji na włosach, okazało się, że jest ona idealna także do badania nietolerancji, niedoborów żywieniowych i testów na toksyczność metali. Szczegółowy raport można sporządzić tylko z kilku wątków. Tworzymy kompleksowe sprawozdanie z wyszczególnieniem wszystkich elementów, na które Twój organizm reaguje.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.