Dlaczego warto przeprowadzić badanie?

Określenie elementów, dla których nietolerancja jest kluczowa.

Alergie są coraz częstsze. Zacznij od wyników dzisiaj.

Liczba osób cierpiących na nietolerancję jest coraz większa . Raporty wskazują, że na połowę mieszkańców Wielkiej Brytanii mogłaby mieć wpływ nietolerancja lub inna przypadłość. Oprócz fizycznego dyskomfortu i złego samopoczucia, objawy mogą wpływać na zdrowie psychiczne osoby I w wielu przypadkach uniemożliwiają im życie normalne.

Uzyskanie dokładnej diagnozy przyczyny może być walką. Większość testów jest obecnie ograniczona do artykułów spożywczych, ale częściej niż faktyczna nietolerancja związana jest z chemikaliami stosowanymi do przetwarzania naszych codziennych potraw.

Częstymi objawami nietolerancji mogą być dyskomfort trawienny, taki jak uczucie wzdęcia, nadmiar gazu, a nawet biegunka, a także zmęczenie, bóle głowy i podrażnienia skóry, takie jak egzema. Nasze jednoetapowe testy opierają się na szerokiej gamie około 600 pozycji, w tym artykułów spożywczych i nieżywnościowych.

Określenie elementów, których nietoleruje osoba badana jest kluczowe. Następnie można podjąć kroki w celu zmiany diety lub unikać produktów, w których często występują określone substancje chemiczne. Wielu uważa, że mogą cierpieć na nietolerancję glutenu lub nietolerancję laktozy, ale badanie wykazuję, że jest inna substancja powodująca problemy.

Zamów teraz. W czterech łatwych krokach

Krok 1

Wybierz jeden z naszej oferty testów, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom i zamów online.

Krok 2

Wyślemy do Ciebie e-maila z formularzem testu, który należy uzupełnić i odesłać drogą elektroniczną.

Krok 3

Pobierz próbkę włosów i wyślij ją do nas zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu zgłoszenia testu.

Krok 4

Otrzymaj kompleksowe sprawozdanie z testów pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.