Dlaczego warto przeprowadzić badanie?

Określenie elementów, dla których nietolerancja jest kluczowa.

Alergie są coraz częstsze. Zacznij od wyników dzisiaj.

Liczba osób cierpiących na nietolerancję jest coraz większa . Raporty wskazują, że na połowę mieszkańców Wielkiej Brytanii mogłaby mieć wpływ nietolerancja lub inna przypadłość. Oprócz fizycznego dyskomfortu i złego samopoczucia, objawy mogą wpływać na zdrowie psychiczne osoby I w wielu przypadkach uniemożliwiają im życie normalne.

Uzyskanie dokładnej diagnozy przyczyny może być walką. Większość testów jest obecnie ograniczona do artykułów spożywczych, ale częściej niż faktyczna nietolerancja związana jest z chemikaliami stosowanymi do przetwarzania naszych codziennych potraw.

Częstymi objawami nietolerancji mogą być dyskomfort trawienny, taki jak uczucie wzdęcia, nadmiar gazu, a nawet biegunka, a także zmęczenie, bóle głowy i podrażnienia skóry, takie jak egzema. Nasze jednoetapowe testy opierają się na szerokiej gamie około 600 pozycji, w tym artykułów spożywczych i nieżywnościowych.

Określenie elementów, których nietoleruje osoba badana jest kluczowe. Następnie można podjąć kroki w celu zmiany diety lub unikać produktów, w których często występują określone substancje chemiczne. Wielu uważa, że mogą cierpieć na nietolerancję glutenu lub nietolerancję laktozy, ale badanie wykazuję, że jest inna substancja powodująca problemy.

Zamów teraz. Cztery proste kroki.

Krok 1

Wybierz jeden z naszej oferty testów, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom i zamów online.

Krok 2

Wyślemy do Ciebie e-maila z formularzem testu, który należy uzupełnić i odesłać drogą elektroniczną.

Krok 3

Pobierz próbkę włosów i wyślij ją do nas zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu zgłoszenia testu.

Krok 4

Otrzymaj kompleksowe sprawozdanie z testów pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.