Czym się zajmujemy

Pomagamy ludziom odzyskać ich naturalną równowagę organizmu.

Jesteśmy kliniką z ponad 10-letnim doświadczeniem, która pomagaja ludziom przywrócić naturalną równowagę ciała. Korzystając z najnowszej technologii biologicznej, nasz “test jednopłytkowy” pozwala nam na testowanie ponad 600 substancji. Jesteśmy obecnie jednym z największych dostawców testów nietolerancji w Wielkiej Brytanii. Pracujemy z agencjami na całym świecie, które oferują nasze testy klientom.

Ciekawe fakty dotyczące nietolerancji:

  • Wielu ludzi, u których stwierdzono nietolerancję pszenicy, nietoleruję chemikaliów używanych do produkcji chleba. Nasz test identyfikuje te substancje chemiczne.
  • Alergicy cierpiący na na gorączkę słoną mogą również nietolerować traw, pszenicy lub pyłków Nasz test identyfikuje dokładny pyłek powodujący katar sienny.
  • Wspólną przyczyną zaburzeń skórnych jest nietolerancja sałaty. Nasz test nie tylko określa, czy pacjent jest nietolerauje sałaty, ale również typ sałaty np. Kos.
  • Jeśli u pacjenta występują niewyjaśnione problemy skórne, problemy z oddychaniem lub trawieniem, należy regularnie testować poziomy nietolerancji.
  • Nietolerancja substancji chemicznych i artykułów nieżywnościowych powoduje identyczne objawy nietolerancji pokarmowej, więc ważne jest, aby były testowane w tym samym czasie. Nasz test jest obecnie jedynym dostępnym testem on-line, który sprawdza zarówno artykuły spożywcze, jak i nieżywnościowe.
  • Każdy cierpi z powodu nietolerancji, ale nie wszystkie będą prowadzić do widocznych objawów lub powodować poważne problemy. Dlatego ważny jest test , nie musisz płacić dodatkowo, aby dowiedzieć się więcej na temat innych
  • Twoje nietolerancje mogą zmieniać się wraz z upływem czasu i mieć wpływ na Twoją ekspozycję zależne od warunków i środowiska. Jeśli masz niewyjaśnione problemy skórne, problemy oddechowe lub układu trawiennego, należy regularnie testować poziomy nietolerancji.

Przetestuj swoją nietolerancję. Liczba testow.

Testy zakonczone

Nieinwazyjna alternatywa dla tradycyjnych badań nad alergią i nietolerancją.

ZACZNIJMY

Technologia biorezonansu w praktyce:

Biorezonans od dawna jest związany z profesjonalistami sportowymi wspomagającymi szybki powrót do zdrowia po poważnych urazach, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi optymalnej kondycji zdrowotnej i sportowej.

Zanim założyli własną firmę wokół technologii bio rezonansu, czterech członków zespołu szwedzkiego narciarstwa biegowego (Mathias andhobias Fredriksson, Anders Södergren i Björn Lindrely) odkryli, że technologia biorezonansu zapewnia bezpieczniejsze i nieinwazyjne środki do optymalizacji i poprawy fizycznego i psychicznego działania ludzi. Podczas przygotowań do głównych mistrzostw zespół wykorzystuje tę samą technikę do szybkiego wyleczenia trwałych obrażeń.

Zamów teraz. Cztery proste kroki.

Krok 1

Wybierz jeden z naszej oferty testów, aby sprostać Twoim potrzebom i zamówić online.

Krok 2

Wyślemy do Ciebie e-maila z formularzem testu, który musisz uzupełnić i odesłać drogą elektroniczną.

Krok 3

Weź próbkę włosów i wyślij ją do nas, zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu zgłoszenia testu.

Krok 4

Otrzymaj kompleksowe sprawozdanie z testów pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.

ZAMÓW TERAZ