Czym się zajmujemy

Pomagamy ludziom odzyskać ich naturalną równowagę organizmu.
Jesteśmy kliniką z ponad 10-letnim doświadczeniem, która pomagaja ludziom przywrócić naturalną równowagę ciała. Korzystając z najnowszej technologii biologicznej, nasz „test jednopłytkowy” pozwala nam na testowanie ponad 600 substancji. Jesteśmy obecnie jednym z największych dostawców testów nietolerancji w Wielkiej Brytanii. Pracujemy z agencjami na całym świecie, które oferują nasze testy klientom.

Ciekawe fakty dotyczące nietolerancji:

  • Wielu ludzi, u których stwierdzono nietolerancję pszenicy, nie toleruje także chemikaliów używanych do produkcji chleba. Nasz test identyfikuje te substancje chemiczne.
  • Alergicy cierpiący na gorączkę słoneczną mogą również nietolerować traw, pszenicy lub pyłków Nasz test identyfikuje konkretny pyłek powodujący katar sienny.
  • Wspólną przyczyną zaburzeń skórnych jest nietolerancja sałaty. Nasz test nie tylko określa, czy pacjent jest nietolerauje sałaty, ale również wskazuje typ sałaty np. Kos.
  • Jeśli u pacjenta występują niewyjaśnione problemy skórne, problemy z oddychaniem lub trawieniem, należy regularnie testować poziomy nietolerancji.
  • Nietolerancja substancji chemicznych i artykułów nieżywnościowych powoduje identyczne objawy nietolerancji pokarmowej, więc ważne jest, aby były testowane w tym samym czasie. Nasz test jest obecnie jedynym dostępnym testem on-line, który sprawdza zarówno artykuły spożywcze, jak i nieżywnościowe.
  • Każdy cierpi z powodu nietolerancji, ale nie wszystkie będą prowadzić do widocznych objawów lub powodować poważne problemy
  • Twoje nietolerancje mogą zmieniać się wraz z upływem czasu i mieć wpływ na Twój organizm i ciało w zależności od warunków i środowiska, w którym przebywasz. Jeśli masz niewyjaśnione problemy skórne, problemy układu oddechowego lub trawiennego, należy regularnie testować poziomy nietolerancji.

Przetestuj swoją nietolerancję. Liczba testów.

Testy zakończone

Nieinwazyjna alternatywa dla tradycyjnych badań nad alergią i nietolerancją.

Technologia biorezonansu w praktyce:

Biorezonans od dawna jest związany z profesjonalistami sportowymi wspomagając szybki powrót do zdrowia po poważnych urazach, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi optymalnej kondycji zdrowotnej i sportowej.

Zanim założyli własną firmę wokół technologii biorezonansu, czterech członków zespołu szwedzkiego narciarstwa biegowego (Mathias andhobias Fredriksson, Anders Södergren i Björn Lindrely) odkryli, że technologia biorezonansu zapewnia bezpieczniejsze i nieinwazyjne środki do optymalizacji i poprawy fizycznego i psychicznego działania ludzi. Podczas przygotowań do głównych mistrzostw zespół wykorzystuje tę samą technikę dla szybkiego wyleczenia trwałych obrażeń.

Zamów teraz. W czterech łatwych krokach

Krok 1

Wybierz jeden z naszej oferty testów, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom i zamów online.

Krok 2

Wyślemy do Ciebie e-maila z formularzem testu, który należy uzupełnić i odesłać drogą elektroniczną.

Krok 3

Pobierz próbkę włosów i wyślij ją do nas zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu zgłoszenia testu.

Krok 4

Otrzymaj kompleksowe sprawozdanie z testów pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.