Budowanie zaufania

Od roku 2008 stale udoskonalamy nasze testy.
Nieustannie udoskonalamy nasz test od 2008 roku do poziomu, w którym mamy pewność, że oferujemy najwyższej jakości badanie naukowe, które nie jest IgE, dostępne na całym świecie. Nie chcemy, żebyś uwierzył nam na słowo, prezentujemy dane, które świadczą o naszych przekonaniach.

Wyposażenie

Wykonujemy test na zarejestrowanym urządzeniu medycznym klasy 11a zgodnie. Pozostałe urządzenia medyczne w klasie 11 obejmują urządzenia rentgenowskie, sprzęt ultrasonograficzny i sprzęt radiologiczny.

Wykorzystanie sprzętu

Ten sam sprzęt jest używany przez chińskie szpitale, projekt Russian Space, ponad 7000 praktykantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Jest używany przez profesjonalne drużyny sportowe i drużyn olimpijskie.

Badanie włosów

Badania nad włosami zostały odkryte ponad 25 lat temu badania naukowe wykazały, że włosy były jak nagrywanie taśmy zarówno stabilne, jak i stałe osadzanie danych we włosach. Badanie włosów jest obecnie stosowane regularnie w dziedzinie badań nad narkotykami, badań sądowych, analizy odżywczej i mineralnej oraz testów hormonalnych. Naukowcy uważają, że analiza włosów jest jedną z najbardziej ekscytujących obszarów rozwoju, ponieważ próbki i historia trwały znacznie dłużej niż krew i mocz, ale także nie były unikalne i dostępne dla wszystkich. Ostatnie zmiany obejmują zastosowanie analizy włosów w leczeniu IVF.

Badanie

Od 2008 roku rozwijamy i ulepszamy nasz test, a teraz świętujemy 10 lat pomagania ludziom. W tym czasie wykonaliśmy ponad 400.000 testów w 38 krajach na całym świecie. Mamy ponad 216 aktywnych partnerów, w tym lekarzy i renomowane kliniki. Byliśmy pierwszymi, którzy oferują 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, chyba że jesteś całkowicie zadowolony z testu i wyników (zob. Zasady i Warunki). Z dumą ogłaszamy, że nasz poziom satysfakcji w 2017 roku wyniósł 99,5%.

Analiza włosa jest zatwierdzona na całym świecie, w tym również przez FDA i jest obecnie postrzegana jako poważna alternatywa dla badań krwi.

Czy wiedziales?

Badania naukowe nad tą technologią odkryto w 1923 roku.

Nauka

Badania naukowe nad tą technologią odkryto w 1923 r. jest to dzieło rosyjskiego naukowca Alexandra Gurwitsch’a.

Chociaż kontynuowano badania, głównym przełomem była praca niemieckiego lekarza medycyny dr Franza Morrella w 1970 roku.

Wykorzystanie technologii i badań naukowych rośnie z roku na rok. Załączyliśmy po prawej stronie, tylko kilka najnowszych badań i dokumentów naukowych w tej technologii, a także dowodów na światowy wzrost alergii i nietolerancji.

Wspierające dokumenty

Najbardziej opłacalne badanie wszystkich badań nad pracą w alergiach:
Światowy wzrost alergii i nietolerancji:
Związek między dietą a alergiami:
Biofizyka I biochemia:
Wzorce konsumpcjonizmu:

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.