Chat with us, powered by LiveChat

Wraz z postępem cywilizacyjnym oraz wprowadzaniem do naszego organizmu z pożywieniem dużych ilości substancji potencjalnie szkodliwych, u coraz większej liczby Polaków wykrywane są wszelkiej maści alergie oraz nietolerancja na niektóre składniki pokarmowe. Stale wzrasta także świadomość rodaków oraz ich troska o własne zdrowie, dzięki czemu na popularności nieprzerwanie zyskują testy i analizy mające na celu zidentyfikowanie a następnie usunięcie z diety produktów mogących powodować poważne problemy zdrowotne.

Jeżeli chodzi o tak zwany allergy test opinie są raczej zgodne, jako że znaczna część lekarzy medycyny oraz ekspertów ds. żywienia zauważa wynikające z jego przeprowadzenia korzyści. Jest to bowiem o wiele bezpieczniejsza alternatywa dla tak zwanej diety eliminacyjnej, w przypadku której pacjent samodzielnie stara się usunąć z diety produkty, które jego zdaniem powodować mogą uczulenia lub nietolerancję, a następnie przez określony czas obserwuje wyniki. Mimo, że niekiedy faktycznie udaje się w taki sposób ustalić, co negatywnie wpływa na kondycję naszego organizmu, to pamiętać należy jednocześnie, że całkowicie ograniczając spożycie na przykład mleka eliminujemy nie tylko alergen, ale i ogrom składników odżywczych, których nasze ciało potrzebuje, aby prawidłowo się rozwijać i funkcjonować.

Testy przeprowadzone przez ekspertów w dziedzinie alergologii i żywienia pozwalają zidentyfikować substancję chemiczną lub produkt wywołujący negatywną reakcję organizmu, a dodatkowo – wystosować rekomendacje odnośnie innych posiłków, które dana osoba spożywać powinna, aby właściwie zadbać o swój metabolizm i samopoczucie. Dla wielu osób zbawienna okaże się zapewne informacja, że nadmienione badania mogą zostać wykonane zdalnie przez Internet, co pozwala uniknąć wizyt u specjalistów oraz tłoczenia się w kolejkach. Wystarczy odwiedzić stronę przedsiębiorstwa specjalizującego się w świadczeniu rzeczonych usług (jedną z nich podajemy tutaj) i wybrać pakiet, który w najpełniejszym stopniu odpowiada naszym preferencjom. W większości przypadków wyniki otrzymamy w przeciągu 7 dni od momentu wysłania próbek wraz z dokładnym opisem specyfiki przewodzonych testów oraz rekomendacjami dla pacjenta. Ze swojej strony polecamy tego typu badania i zachęcamy wszystkich czytelników zapisania się na nie!

www.testnaalergie.pl