FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Baza najczęściej zadawanych pytań.

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, napisz do nas lub rozpocznij Czat Na Żywo, a my postaramy się pomóc.

Ile kosztuje wysyłka?

Podczas przesyłania próbek do nas pamiętaj, aby na kopercie lub zewnętrznym opakowaniu podać prawidłową wysokość opłaty pocztowej. Jeśli nie podasz poprawnej opłaty pocztowej, próbki nie mogą dotrzeć do naszego laboratorium testowego. W związku z tym może być konieczne przesłanie próbek do nas ponownie przy użyciu odpowiedniej kwoty opłaty pocztowej. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę Usługi międzynarodowe.

Jak Twój test wypada na tle badań krwi?

Oprócz mniej inwazyjnych i znacznie tańszych testów przeprowadzonych przez naszych klientów, nasze testy były tak dokładne jak badania krwi. Przy testach krwi ostatni posiłek może mieć wpływ na wyniki; Jednakże przy testowaniu włosów informacje są przechowywane przez dłuższy okres i odzwierciedlają większą ramę czasową. Pamiętaj, że oferujemy 100% zasady zwrotu kosztów, jeśli nie jesteś w pełni zadowoleni z wyników, nic nie stracisz.

Moje włosy są farbowane, czy to wpłynie na wynik?

Nie, test bada skład próbki włosów, więc zabarwienie włosów nie będzie miało wpływu na wynik.

Jak wziąć próbkę włosów?

Najbezpieczniejszym sposobem na pobranie włosów jest poproszenie kogoś innego, aby Ci pomógł. Najpierw zaczesz włosy w górę, aby odkryć obszar korzeniowy z tyłu głowy, a następnie trzymając małą ilość włosów pomiędzy palcem a kciukiem, wyrwać włosy tuż przy skórze głowy (bez pobierania krwi). Jeśli nie masz nikogo, aby pomóc, korzystanie z lustra może pomóc uniknąć obrażeń.

Co zawiera mój test?

Wyniki testów będą zawierać wszystkie elementy, które wykazały nietolerancję w wysokości 85% i więcej. Po wykonaniu tysiąca testów stwierdziliśmy, że 85% jest punktem, w którym objawy zaczynają się rozwijać z powodu nietolerancji. Z tego powodu nie przechowujemy żadnych danych, które spadają poniżej progu 85%.

Co jeśli nie jestem zadowolony?

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Otwarcie roszczenia w systemie PayPal znacznie opóźni proces rozstrzygania sporów.

Moje włosy są bardzo krótkie, czy możesz jeszcze wykonać testy?

Próbka włosów nie musi być z głowy; Możemy przetestować włosy z dowolnej części ciała, w tym nogi, ramienia lub klatki piersiowej.

Ile włosów muszę dostarczyć?

Tylko niewielka ilość - 5 indywidualnych włosów. Nie wymagamy kępek włosów.

Nigdy nie kupowałem przez Internet, w jaki sposób mogę być pewny, że otrzymam wyniki?

Jesteśmy zkompatybilni z firmą Paypal, używamy jej, ponieważ gwarantują Ci ochronę przed oszustwami internetowymi. Podajemy nasz adres na potwierdzeniu płatności, adresie e-mail i numerze telefonu, dzięki czemu w razie obaw możesz się z nami skontaktować.

Dlaczego wasze ceny są tak niskie?

Utrzymujemy nasze niskie koszty i wysyłamy e-maile z raportów oszczędzając na wysyłce i piśmiennictwie. Dzięki temu możemy zaproponować tak wyczerpujący i dokładny test po oferowanej cenie.

Czy są dodatkowe opłaty?

Obecnie musisz zapłacić koszt przesyłki do centrum przetwarzania w Wielkiej Brytanii. Upewnij się, że uiściłeś prawidłową kwotę, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za żadne dodatkowe opłaty.

Czy można wykonać test na zwierzętach?

Według weterynarzy, zwierzęta, zwłaszcza psy, mogą w znacznym stopniu cierpieć z powodu nietolerancji. Na prośbę kilku weterynarzy (i właścicieli zwierząt domowych) opracowaliśmy test specjalnie dla psów i kotów. Test można przeprowadzić w normalny sposób.

Gdzie są przetworzone testy?

Obecnie testy są przeprowadzane w naszym placówce testowej w Wielkiej Brytanii, jednak chcemy otworzyć centrum w USA. Po otrzymaniu próbki włosów w naszym placówce testowej otrzymają Państwo wyniki w ciągu 7-10 dni roboczych.

Jak zamówić testy nietolerancji?

Testy można zamówić online za pośrednictwem tej strony internetowej za pomocą naszej bezpiecznej płatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się kontakt za pośrednictwem naszego czatu na żywo 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku.

Czy można zrobić test na moje dziecko?

Nie możemy przetestować dzieci poniżej szóstego roku życia.

Dowiedz się więcej o naszych testach. Zamów już dziś.